6. 4. 2010, Oslava Karlových narozenin

6. 4. 2010, Studentská party nejen na oslavu narozenin Karla z Karlovky

A je to tady! Studentská unie UK pro vás pořádá party, na které společně oslavíme narozeniny našeho kresleného kolegy Karla z Karlovky, zapijeme už 662. výročí založení Univerzity Karlovy a zvolíme Krále nebo Královnu pražského studentského Majálesu!

Vyhrajte s námi vstupenky na pražský Majáles – open air festial ve Stromovce, který přivítá kapely jako Kryštof, Horkýže Slíže, Monkey Business nebo třeba Vypsaná fixa. Více o Majálesu se dozvíte na http://praha.majales.cz/ 

Sledujte událost na Facebooku a vyhrajte lístky na Majáles!

Akce se koná v úterý 6. dubna od 19:00 ve studentském klubu K4. V průběhu party se Vám představí kandidáti na Krále či Královnu Majálesu, pro které můžete během celého večera hlasovat. Ve 21:00 vystoupí flamenco tanečnice Lola z taneční školy Rilife. Přijďte si zasoutěžit v připravených soutěžích a vyhrajte vstupenky na Majáles nebo slevové kupony na taneční kurzy Rilife. K tomu všemu vám zahraje výborná budějovická kapela Windigo a večerem provede mladá nadějná moderátorská dvojka Mábi a Gaťko.

Více o kapele Windigo najdete na http://bandzone.cz/windigo

V závěru večera se představí vámi zvolený kandidát Univerzity Karlovy na post Krále či Královny pražského Majálesu. Připijeme i na zdraví Karlovo a Univerzity Karlovy, kteří mají narozeniny a výročí hned následujícího dne. 

Partnerem akce je Rilife.

Program:

19:00 začátek akce
20:30 rozhovor s kandidáty
21:00 taneční vystoupení – flamenco tanečnice Lola
23:00 ukončení hlasování
23:30 vyhlášení výsledků hlasování
23:45 přípitek na zdraví Karlovo i Univerzity Karlovy 

Zváni jsou bezvýjimečně všichni studenti UK. Vstup je zdarma a po předložení ISICu nebo Průkazu studenta UK získáte hlasovací lístek.

Související články:

Be Sociable, Share!

Publikováno: 27. 3. 2010